top of page
  • teammatt4kika

Violetta Riedel Photography biedt portret ter veiling aan voor KiKa

Violetta Riedel is fotograaf en kunstenaar! Onlangs maakte zij dit prachtige portret van onze superheld Matt. Speciaal voor KiKa biedt Violetta dit portret nu ter veiling aan!

Afgedrukt op aludibond op een formaat van 90 x 60 cm.

WIE BIEDT?

Interesse? Stuur een berichtje naar teammatt4kika@gmail met je bod!

--- OPGELET: Bieden kan tot dinsdag 16 april - 20.00 uur! ---

De opbrengst wordt aan het sponsorbedrag van Team Matt toegevoegd!

Voor meer informatie over Violetta Riedel Photography: http://violettariedel.wixsite.com/photography

16 views0 comments

Recent Posts

See All

Team Matt ook in 2020 weer aan de start

Ook in 2020 verschijnt Team Matt weer aan de startlijn voor de Run for KiKa in Rotterdam. Deze keer is wel iets anders dan voorgaande jaren: het is dit jaar een night run. Dat betekent in het donker r

bottom of page